LOGOWANIE | REJESTRACJA


NowościTesty ANRecenzje użytkownikówKatalog sprzętuObserwacjeArtykułyGaleria

WITAMY W KATALOGU SPRZĘTU

Przetestowanie około 100 sprzętów astronomicznych różnego typu skłoniło nas do stworzenia katalogu z tym sprzętem, uzupełniając go również o ten, o którym napisali w naszym serwisie inni użytkownicy. Powstała dzięki temu baza danych z charakterystycznymi parametrami, odnośnikiem do testów/recenzji, opiniami użytkowników, informacją o producencie i dystrybutorze, oraz aktualnej cenie. Możecie zatem wybrać dla siebie to, o czym wiemy dziś najlepiej, mając większość informacji zgromadzoną w jednym miejscu.

Po wybraniu kategorii sprzętu pojawi się również nad zdjęciami WYSZUKIWARKA, która pomoże odnaleźć sprzęt danego producenta w kategorii jakiej jesteście, a który znajduje się w naszej bazie danych.

Ponieważ to początek serwisu w tej postaci, opinii użytkowników o sprzęcie nie ma zbyt wiele, dlatego namawiamy i zachęcamy Was do dzielenia się własnym doświadczeniem z użytkowania poszczególnych sprzętów. Im więcej sprzętowych testów, recenzji i opinii, tym większa nasza wspólna o nich wiedza.

(redakcja AN)


WYBIERZ KATEGORIĘ

Akcesoria (12)
Barlowy (13)
   - 1.25" (7)
   - 2" (6)
Filtry (29)
Literatura (17)
Lornetki (19)
Montaże (15)
Okulary (76)
   - <10mm (30)
   - 10mm-20mm (18)
   - 21mm-26mm (7)
   - >26mm (21)
Teleskopy (24)
   - katadioptryki (3)
   - reflektory (7)
   - refraktory (14)


Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
Copyright © by Astronoce.pl | Design & Engine by Trajektoria