LOGOWANIE | REJESTRACJA


NowościTesty ANRecenzje użytkownikówKatalog sprzętuObserwacjeArtykułyGaleria

REGULAMIN UŻYTKOWNIKA SERWISU

Rejestrując się w tym serwisie wyrażasz zgodę na współtworzenie jego zawartości. Zobowiązuje Cię to do wyrażania opinii merytorycznych, rzetelnych, zgodnych z prawdą, jednocześnie zgadzasz się nie pisać żadnych wulgarnych, kłamliwych, niekulturalnych i innych tego rodzaju materiałów, które naruszają dobre imię osób trzecich.


Jeżeli chcesz aby Twoje opinie były częścią tego serwisu jako współtworzące go i współopiniujące zgadzasz się na bezwzględne przestrzeganie tych zasad. Jednocześnie zgadzasz się więc i z tym, że opinie i materiały zawarte przez Ciebie na tym serwisie nie wyrażają opinii i poglądów redaktorów tego serwisu. Wszelkie posty łamiące powyższe zasady i powyższą umowę będą niezwłocznie usuwane, a osoby je publikujące natychmiast i trwale usunięte z listy użytkowników.

Wymagamy do rejestracji podania loginu, hasła i adresu e-mailowego. Login automatycznie będzie widoczny przy każdym poście użytkownika, oraz w galerii jako autor zdjęć (zalecamy podanie imienia i nazwiska). Adres e-mailowy wykorzystywany jest tylko i wyłącznie dla potwierdzenia podanych informacji i dla przesłania nowego hasła w razie potrzeby. Opcjonalnie można skorzystać z dołączenia avatara - bądźmy wiarygodni, nie bądźmy anonimowi!

Klikając odnośnik ZAREJESTRUJ zgadzasz się na te warunki.

login (minimum 3 znaki)*
hasło*
potwierdź hasło*
e-mail*
nazwa dla użytkowników (np. imię i nazwisko)
avatar (link do zdjęcia z http://)
miasto/miejscowość
strona www (link z http://)
gadu-gadu
tlen
skype
icq

* pola wymaganeWszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
Copyright © by Astronoce.pl | Design & Engine by Trajektoria